مزایای رنگپاش

پوشش منطقه ای بیشتر

در حالی که رنگپاش های معمولی نسبت به برس یا غلتک متوسط شما پیشرفت چشمگیری دارند، رنگپاش های رنگی بدون هوا سرعت بیشتری هم دارند. سیستم پمپ و شیلنگ می تواند رنگ بیشتری را با اسپری کمتری نسبت به یک رنگپاش سنتی به پیش ببرد و این امر برای دیوارها و پروژه های بزرگ مناسب است.

البته، اگر فقط نیاز به پوشاندن یک منطقه کوچک دارید، ممکن است یک رنگپاش بدون هوا در واقع بیش از حد قدرتمند باشد. قبل از خرید هر رنگپاش، اطمینان حاصل کنید که درک درستی از آنچه که برای استفاده از آن استفاده می کنید، دارید تا بتوانید تصمیم مناسب را برای نیازهای خود بگیرید.

روکش صاف و یکنواخت

رنگپاش های بدون هوا در هنگام استفاده روان از رنگ، بهترین هستند. از آنجا که رنگ به صورت قطرات ریز در می آید، شما می توانید سطحی را که روی آن کار می کنید، مساوی تر از آنچه می توانید با یک برس، غلتک یا رنگپاش معمولی بپوشانید. این واقعیت است حتی اگر سطح ناهموار، بافت یا کار با آن دشوار باشد.

چرا فشرده سازی ندارد؟

رنگپاش های متداول برای استفاده از رنگ، که دلیل اصلی هدر رفتن رنگ و پاشش بیش از حد آن است، به هوای فشرده متکی هستند. در این میان رنگپاش های بدون هوا از فناوری پمپ و شیلنگ مشابه واشر فشار استفاده می کنند.

به دلیل این فناوری، شما می توانید به راحتی جریان رنگپاش بدون هوا خود را کنترل کرده، ضایعات را کاهش داده و پروژه خود را بسیار آسان تر و مقرون به صرفه تر از آنچه در غیر این صورت است انجام دهید.

سرعت

در مقایسه با رنگ آمیزی با برس یا غلتک، استفاده از رنگپاش بدون هوا بسیار سریع است. رنگپاش شما می تواند سطوح بزرگ را با لایه های صاف و یکنواخت رنگ بپوشاند، حتی اگر سطح آن ناهموار یا بافتی باشد.

ما نمی گوییم که شما باید برس های رنگ خود را دور بریزید. برای پروژه های کوچک، برس یا غلتک احتمالاً تمام مواردی است که شما نیاز دارید. اما برای پروژه های بزرگ، یک رنگپاش بدون هوا کار را بدون دردسر، فشار آورد به دست و رگه های زشت ناشی از استفاده از ابزارهای سنتی نقاشی انجام می دهد.

قابل حمل بودن

رنگپاش های بدون هوا نسبتاً سبک بوده و جابجایی آنها آسان است. می توانید آنها را در اتومبیل خود جای دهید ، از پله ها بالا و پایین کنید و آنها را با سهولت نسبی به مکان مورد نیاز خود برسانید. پیدا کردن آنها از یک دسته برس یا غلطک آسان تر است چون، زیرا فقط لازم است یک دستگاه را به کار خود بیاورید. قابلیت جابجایی آنها، همراه با دقت و کنترل آنها، به این معنی است که تقریباً هرکسی می تواند از آنها استفاده کند.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *