رنگ پاش برقی چیست؟

رنگ پاشی در انواع محیط می توان ، از رنگ پاش برقی به آسانی استفاده کرد و به نوعی رنگ پاش برقی ، یک ایده و تکنیک فوق العاده و کاربردی در زمینه رنگ پاشی انواع محیط می باشد . نحوه کار کردن با دستگاه رنگ پاش برقی به این صورت است که یک اسپری ، در یک پوشش معمولا پلاستیکی یا فلزی ، مقداری هوا درون خود ذخیره می کند.

عملکرد رنگ پاش برقی:

عملکرد پیستول های برقی یا به عبارتی دیگر رنگ پاش برقی ، ذخیره کردن هوا در مخزن خود و تبدیل ذرات آن به پودر و سپس ذرات رنگی می باشد . پیستوله های برقی یا دستگاه رنگ پاش ، مجهز به یک تفنگپاش هستند که گازهای تبدیل شده به پودر رنگ را ، در محیط بیرون خود ، منتشر می کنند و این تفنگهای رنگ پاش برقی می توانند به صورت خودکار، دستی ، بادی ، و …تقسیم بندی شوند .‌دستگاه رنگ پاش برقی توسط نیروی برق ، رنگ را به روی سطح می پاشد .

پیستوله های برقی مورد مصارف عمومی و خانگی قرار دارد . دستگاه رنگ پاش برقی ، رنگ را به صورت یکنواخت بر روی سطح های مختلف می پاشد ، که باعث افزایش کار نقاشی می شود .‌زمانی که به وسیله دستگاه رنگ پاش برقی ، کلیه پروژه های عمومی و خانگی رنگ کاری صورت می گیرد گ، در مصرف زمان و انرژی صرفه جویی می شود.

حالت های پیستول برقی:

پیستوله برقی از نظر پاشیدن رنگ ، دارای حالتهای افقی و عمودی می باشد که عملکرد کار رنگ کاری و رنگ پاشی را آسان می کند . هم چنین دارای نازل های متعددی می باشد که شرایط مختلف رنگ پاشی را بهبود می بخشد . دسته و کلید تفنگی آن موجب سهولت در کنترل سرعت و انجام طولانی مدت رنگ پاشی می شود.

مهمترین مزیت پیستول برقی:

یکی از مزیت های اصلی و مهم استفاده از پیستوله برقی نسبت به سایر رنگ پاش های دیگر ، پوشش دهی بیشتر سطوح در زمان کمتر است . زمانی که میخواهید سطوحی را رنگ کنید هم ، زمان بر است و هم ، استفاده از قلم مو و یا غلطک دشوار است و هم نیاز به مهارت زیادی دارد . اما با استفاده از دستگاه رنگ پاش برقی ، می توانید با مهارت کمی نقاشی خود را با کیفیت عالی و مطلوب انجام دهید . دستگاه رنگ پاش برقی با کمترین تلاش بخش های گسترده ای را پوشش می دهد . به همین دلیل مناسب برای فضاهای بزرگ است . این دستگاه به شما اجازه می دهد به راحتی سطح وسیعی را بویژه درون بافت های دیوار و یا سطح های ناهموار را به طور کامل بپوشاند .

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *