دستگاه های رنگ پاش

رنگ پاش در شرکت صنعت خلیج با بهترین قیمت و خدمات پس از فروش ارائه میگردد. همچنین رنگ پاش به صورت دستی و اتوماتیک قابل عرضه می باشد.

گروه صنعتی صنعت خلیج با ۲۵ سال سابقه در تولید دستگاه های رنگپاش، دستگاه های رنگپاش خود را با ضمانت بی قید و شرط به مشتریان خود ارائه می دهد. عملکرد کار همه دستگاه های رنگ پاش شبیه هم می باشد و این امکانات، کیفیت ساخت و خدمات پس از فروش است که یک برند یا محصول را نسبت به سایر رقبا متمایز می کند. هنگامی که در حال نقاشی یک منطقه وسیع هستید، تنها راه برای انجام کار دقیق و به موقع، استفاده از بهترین رنگپاش است.

دستگاه های رنگپاش به صورت دستی و اتوماتیک وجود دارند که دستگاه های اتوماتیک (CNC) در شرکتهای تولیدی بخش مهم عملیات رنگپاشی را با سرعت و دقت بالاتری نسبت به روش غیر اتوماتیک (دستی ) انجام می دهند. و یک دستگاه رنگ پاش اتوماتیک فرآیند رنگپاشی را به صورت اتوماتیک اجرا می کند و هیچ گونه محدودیتی ندارد.

از ویژگی های بارز دستگاه های رنگ پاش برنامه ریزی برای رنگ کاری در شرایط مختلف است . در عملیات رنگپاشی با استفاده از دستگاه اتوماتیک نیروی کار اضافه نخواهید داشت و عملیات رنگپاشی با سرعت و دقت بالایی انجام می شود و زمانی که رنگپاشی به صورت اتوماتیک انجام می شود در هزینه و وقت صرفه جویی کرده و تیراژ تولید بالا می رود.‌

شرکت صنعت خلیج با مجهز بودن به جدید ترین فناوری های روز و داشتن کارشناسان و متخصصان مجرب، خدمات ویژه خود را از جمله فروش و تعمیرات و ارائه خدمات اورجینال و با کیفیت در زمینه دستگاهای رنگپاش محصولات خود را با قیمتی مناسب به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

جهت اطلاع از قیمت محصولات ( رنگ پاش ) با ما تماس بگیرید.

80 کیلویی

رنگ پاش 8۰ لیتری میکسر بادی

دستگاه های رنگ پاش 80 لیتری صنعت خلیج، بزرگترین…

رنگ پاش ۶۰ لیتری میکسر بادی

رنگ پاش ۶۰ لیتری میکسر بادی

دستگاه های رنگ پاش 60 لیتری صنعت خلیج …

رنگ پاش ۴۰ لیتری میکسر بادی

رنگ پاش ۴۰ لیتری میکسر بادی

دستگاه های رنگ پاش 40 لیتری صنعت خلیج، به علت …

رنگ پاش ۲۰ لیتری میکسر بادی

رنگ پاش ۲۰ لیتری میکسر بادی

کوچک ترین دستگاه رنگ پاش صنعت خلیج می باشد …

نحوه مخلوط کردن رنگ برای اسپری تفنگ

رنگپاش

چه شما علاقه مند به انجام کار خودتان باشید و چه یک حرفه ای در نقاشی ، به یک روش خوب برای مخلوط کردن رنگ نیاز دارید. این باید برای پاشش موثر رنگ و دستیابی به پایان صاف انجام شود.

این مخلوط باید به اندازه ای باشد که بتواند به راحتی از نازل عبور کند. ضروری است که خمیر خیلی غلیظ نباشد زیرا از طریق بینی وارد بدن نمی شود.

از طرف دیگر ، نباید خیلی غلیظ باشد زیرا می تواند منجر به گرفتگی شود و این گرفتگی منجر به خرابی رنگ پاش می شود.

 

 

چند نکته مهم:

اگر مطمئن نیستید که از کدام رنگ ( رنگ پاش ) استفاده کنید، در ابتدا با متخصصان مشورت کنید. به یاد داشته باشید که سطوح مختلف ممکن است به انواع مختلفی از مواد نقاشی نیاز داشته باشند.

مخلوط مناسب رنگ برای تفنگ اسپری به همان اندازه کیفیت رنگ پاش قابل توجه است. یکی بدون دیگری نمی تواند به بهترین نتیجه برسد. باز هم، موثرترین راه برای دستیابی به نتایج مطلوب در آماده سازی مناسب. سعی کنید از یک مشاور جهت ترکیب رنگ، نحوه رنگ آمیزی و فضای مورد استفاده مشاوره بگیرید.

دستگاه پاشش پودری صنعت خلیج

نسل پنجم دستگاه پاشش پودريELCOAT سري زيگما پلاس، با تغييرات اساسي در اجزاي اصلي و حفظ محاسن سري زيگما همچون ايستايي و پايداري دستگاه، امکان افزودن دو يونيت بر روي يک بدنه و پاشش همزمان با استفاده از يک مخزن توليد گرديده است.

تپانچه اين دستگاه با تکنولوژي برتر کره ، ميزان جذب رنگ را افزايش داده و از اينرو گزينه اي مناسب براي پوشش هاي متاليک، چکشي و رنگهاي ويژه بشمار مي رود. کنترل پنل مجهز به دو پتانسيومتر جريان و ولتاژ است که به کمک نمايشگر ديجيتال مي توان ميزان هر يک را به دقت تنظيم نمود.

سيستم انژکتور به طور کامل تغيير کرده که کيفيت بالاي آن ، امکان انتقال دقيق و روان پودر را فراهم مي کند.

مزيت ديگر سيستم مدل زيگما پلاس، راه اندازي آسان و سريع آن است. از آنجا که سيستم بطور کامل مونتاژ و سپس بسته بندي شده، تنها کافي است اتصالات پنوماتيک ، ارت و برق دستگاه را وصل کنيد و براساس مطالب دفترچه راهنما، شروع بکار نماييد.

فشار رنگپاش

عمدتا دو نوع تفنگ اسپری وجود دارد که از هوای فشرده استفاده می کنند. تفنگ اسپری HVLP (حجم کم فشار زیاد) و تفنگ اسپری LVLP (حجم کم فشار کم)، که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند.

همانطور که از نام ها می بینید، فشار فشار آنها زیاد نیست. هر دو نوع تفنگ اسپری برای کارکرد به LVLPنیاز دارد.

صنعت خلیج ارائه دنده انواع دستگاه های رنگپاش، در ابعاد و اندازه های مختلف، مدعی رفع نیاز های شما می باشد. جهت دریافت اطلاعات و مشاوره یا استعلام قیمت با مشاورین ما تماس بگیرید.