دیگ 80 کیلویی سندبلاست

صنعت خلیج فروشنده دیگ های مختلف سندبلاست می باشد که یکی از انواع این دیگ ها، دیگ 80 کیلویی سندبلاست می باشد، که در ادامه توضیحاتی در این مورد ارائه خواهیم کرد.

چگونگی کار سندبلاست

در فرایند سندبلاست، ماسه های ساینده که عمدتا از جنس سیلیس، مسباره و اکسید فلزارت هستند، با فشار باد کمپرسور بر روی سطح مورد نظر پاشیده می شود، که میزان این ماسه با نوع کار، اندازه ساینده و گستردگی و حجم انجام کار رابطه مستقیم دارد.

موارد استفاده سندبلاست چیست ؟

1.پولیش مات و تمیز کاری انواع قالبهای صنعتی
2. زنگ زدایی، ماسه زدایی، و رنگ برداری سطوح داخلی و خارجی قطعات
3. آماده کردن سطوح قطعات جهت انجام انواع آبکاریهای صنعتی، تزئینی یا رنگ
4. مات کاری، تمیز کاری و آماده کردن قطعات جهت ارائه در بازار را میتوان انجام داد
5. زبر کردن سطوح قطعات ( با استفاده از ساینده های مخصوص ) جهت بهینه انجام شدن عملیات لعابکاری و تفلون کاری برای ماندگاری و کیفیت یهتر
6. حک کردن نوشته و نقوش مختلف و گود برداری و یا برجسته کاری آنها برروی سطوح شیشه ای، چوبی، MDF، کاشی، سرامیک و طلق که بیشتر برای انجام امور تجاری، تبلیغاتی و تزئینات دکور مورد استفاده میباشد.

ویژگی های دیگ 80 کیلویی سند بلاست

دیگ های 80 کیلویی سندبلاست صنعت خلیج قدرت بالایی دارد و در رنگ بندی مختلف ارائه می شود. این دیگ های قیمت نسبتا پایینی دارند نسبت به ابعاد بزرگشان، بسیار با دوام و با کیفیت هستند. دیگ های 80 کیلویی سندبلاست صنعت خلیج را می توان به کاربردی ترین نوع دیگ سندبلاست معرفی کرد. دیگ 80 کیلویی بسیار سبک بوده و حمل و نقل آن بسیار ساده می باشد.
شما میتوانید با تماس با مشاورین ما از قیمت روز دیگ های 80 کیلویی صنعت خلیج مطلع شوید.

80 کیلویی
80 کیلویی
80 کیلویی
80 کیلویی