دستگاه های سند بلاست 500 کیلویی

دستگاه های سند بلاست 500 کیلویی سندبلاست صنعت خلیج، بزرگترین سایز دیگ های سندبلاستی است. صنعت خلیج تولید کننده انواع دستگاه های سندبلاست و وت بلاست، دیگ های 500 کیلویی را در رنگ های مختلف عرضه میکند.

دیگ سندبلاست چیست؟

دیگ سندبلاست  وسیله ای است که شن های مخصوص سندبلاست در آن محل قرار گرفته و با کمک هوای فشرده  کمپرسور سندبلاست   از طریق شیلنگ سند بلاست به سمت نازل هدایت میشوند. دیگ شامل شیرهای ورودی و خروجی، درجه فشارسنج، سوپاپ اطمینان و رطوبت گیر هوای کمپرسور میباشد.

نحوه کارکرد سندبلاست

روش کار سندبلاست به این صورت است که ماسه های ساینده که عمدتا از جنس سیلیس – مسباره و اکسید فلزات هستند با استفاده از فشارباد کمپرسور شتاب گرفته و بر روی سطح قطعه پاشیده میشوند با این کار می توانند تمام سطوحی که نیاز به پاکسازی یا جرم گیری دارند را تمیز کنند و سطحی صیقلی ایجاد کنند.

ویژگی های کار کردن با دستگاه های سندبلاست 500 کیلویی

از ویژگی های دیگ های 500 کیلویی میتوان به قدرت بالای محصول، قیمت و هزینه بسیار پائین نسب به ابعاد بزرگتر، دوام و کیفیت بسیار بالا، کاربردی ترین نوع دیگ سند پلاست، رنگ دلخواه با نظر مشتری، دارای متعلغات وشیلنگ و نازل اشاره کرد.

کاربر دیگ های 500 کیلویی

از موارد مهم و کاربرد دیگ سندبلاست و تجهیزات مربوطه در صنعت می توان به سند بلاست انواع فلزات و سوله، سند بلاست شیشه، سند بلاست چوب، سند بلاست سنگ، سند بلاست قطعات یدکی و … اشاره کرد.

مجموعه صنعت خلیج با بیش از 25 سال سابقه در طراحی دیگ های استاندارد و به روز، نیاز شما را بر طرف کرده و آماده خدمات رسانی می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دیگ 500 کیلویی سندبلاست می توانید با مشاورین مجموعه صنعت خلیج تماس بگیرید.

 

 

500 کیلویی
500 کیلویی
500 کیلویی
500 کیلویی