دستگاه های سند بلاست 50 کیلویی

دیگ سندبلاست از اصلی ترین اجزای سندبلاست می باشد که در سایز های مختلفی عرضه میشود که کوچکترین آن دیگ 50 کیلویی می باشد، دیگ 50کیلویی صنعت خلیج در رنگ های مختلفی عرضه می شود و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. شرکت صنعت خلیج، تحویل سفارش در حداقل زمان و کمترین هزینه را برای شما به ارمغان می آورد.

اجزای دیگ های سند بلاست

دیگ های سند بلاست حجم های مختلفی دارد. دیگ سند بلاست 50 کیلویی کوچیک ترین سایز دیگ های سندبلاست صنعت خلیج است که تنوع رنگی خوبی دارد و مناسب برای جرم زدایی، رنگ بری و رسوب زدایی از سطوح است.

به علت حجم کم مناسب برای تاسیسات و سندبلاست کارانی که قصد کار در ارتفاع را دارند حمل و نقل آن آسان و حجم آن کاملا مناسب با میزان کارایی آن است. برای این دیگ ها، نازل های شماره 3 و 4 مناسب هستند.

ایمنی دیگ 50 کیلویی صنعت خلیج

دیگ 50 کیلویی صنعت خلیج با ایمنی بسیار بالا و مجهز به سوپاپ اطمینان، کار را برای سندبلاست کاران راحت تر و امنیت آن را به حد اکثر می رساند.

دیگ 50 کیلویی صنعت خلیج به علت کوچک بودن و سبک بودن نسبت به بقیه دیگ ها حمل و نقل آن راحت تر و حرکت آن در جا های تنگ آسان تر است و باعث بالا رفتن امنیت در مکان های مرتفع می شود.

دیگ 50 کیلویی صنعت خلیج از چه جنسی ساخته شده؟

جنس دیگ 50 کیلویی صنعت خلیج ساخته شده با ورق 5 میل مبارکه، مجهز به شیر آلات استاندارد و دریچه بازدید و دارای درجه فشار هوا که کار را برای سندبلاست کاران راحت کرده و در مواد ساینده بیشترین صرفه جویی را می کند و از ورود رطوبت هوای کمپرسور به دیگ جلوگیری می کند.

برای اطلاع از قیمت می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

50 کیلویی
50 کیلویی
50 کیلویی
50 کیلویی