دستگاه های سند بلاست 370 کیلویی

دستگاه های 370 کیلویی سند بلاست صنعت خلیج یکی از حجیم ترین دیگ های سند بلاست است. این دیگ ها به علت حجم زیادشان پاسخ گوی نیاز سندبلاست کارانی هست که به دنبال دستگاهی مناسب برای کارشان هستند.

چگونگی فرایند سند بلاست

فرآیندی که به موجب آن ذرات تحت فشار هوا روی قطعات شیشه‌ای و فولادی پاشیده می‌شوند تا برای انجام کارهایی مثل رنگ کاری و حکاکی آماده شوند. تمیز کردن سطوح قطعات برای رنگ کاری و دیگر فرآیندهای مورد نظر ما از عمده ترین دلایلی است که باعث استفاده از سندبلاست شده است.

اهمیت استفاده از سندبلاست و دلیل معروفیت آن چیست؟

شاید اگر سند بلاست ابداع نمی‌شد استفاده از بسیاری از مواد گران که مورد نیاز هستند غیرممکن می‌شد. چراکه استفاده از هر روش دیگری به جز سند بلاست برای صیقل دادن مواد و آماده کردن آنها برای استفاده باعث می‌شد آن فرآیند، فرایندی مقرون به صرفه نباشد و مدت زمانی که برای انجام آن لازم است بسیار طولانی شود در حالیکه سندبلاست روشی باصرفه، کارآمد و پربازده می‌باشد.

موارد مصرف دستگاه های 370 کیلویی سند بلاست

از دستگاه های 370 کیلویی سند بلاست در آماده کردن سطوح قطعات جهت انجام انواع آبکاریهای صنعتی، رنگ یا تزئینی، زبر کردن سطوح قطعات ( با استفاده از ساینده های مخصوص ) جهت بهینه انجام شدن عملیات لعابکاری و تفلون کاری برای ماندگاری و کیفیت یهتر، زنگ زدایی، ماسه زدایی و رنگ برداری سطوح داخلی و خارجی قطعات و …. استفاده می شود.

صنعت خلیج با بیش از 25 سال سابقه در فروش دستگاه های سند بلاست دارای مجوز های ISO 9001 کنترل کیفی – و پروانه های استاندارد تشویقی آماده انجام هرگونه خدمات رسانی می باشد.

جهت اطلاع بیشتر از قیمت دستگاه های 370 کیلویی سند بلاست و گرفتن مشاوره، می توانید با ماشورین مجرب صنعت خلیج تماس بگیرید.

370 کیلویی
370 کیلویی
370 کیلویی
370 کیلویی