دستگاه های سند بلاست 320 کیلویی

دیگ های 320 کیلویی سند بلاست صنعت خلیج یکی از کاربردی ترین دیگ های سند بلاست است. صنعت خلیج این دیگ ها را در رنگ های مختلف عرضه می کند.

دیگ سند بلاست چیست؟

دیگ سندبلاست وسیله ای است است که شن های مخصوص در آنجا ریخته می شوند و با کمک هوای فشرده ورودی از طریق شیلنگ به سمت نازل هدایت می شوند دیگ شامل شیر های ورودی و خروجی، درجه فشارسنج، سوپاپ اطمینان و رطوبت گیر هوای کمپرسور می باشد.

تجهیزات دستگاه های 320 کیلویی سند بلاست

اصلی ترین دستگاه برای راه اندازی سندبلاست کمپرسور میباشد. سایر تجهیزات سندبلاست شامل دیگ، نازل، کلاه، شیلنگها، هولدر، اتصالات و کپسول تنفسی میباشد.
هولدر برای متصل کردن شیلنگ مواد به نازل و از طرف دیگر به دیگ متصل میباشد، به دو صورت دنده ریز که به سمت نازل و دنده درشت مربوط به دیگ میباشد.

مصارف دستگاه سند بلاست 320 کیلویی

از مصارف دستگاه های سند بلاست می توان به زنگ زدایی و رنگ برداری، سایش و زبر کردن سطوح داخلی و خارجی قطعات، جرم گیری و پاک کردن لکه های سیمان از دیوار اماکن مختلف، ماسه زدایی، تمیز کاری قالب صنعتی، بهینه سازی عملیات لعاب کاری و تفلون کاری کیفیت بالاتر، آماده کردن سطوح قطعات برای آبکاری صنعتی، تزئینی یا رنگ، مات کاری، تمیز کاری، آماده سازی قطعات، حک کردن نوشته و نقوش سطوح قطعات تزئیناتی، تجاری، دکوراسیون، سنگ قبر و مزار، گود برداری و برجسته کاری بر روی سطوح چوبی ام دی اف، سرامیک، طلق، سنگ، شیشه و فلز اشاره کرد.
صنعت خلیج با ارئه دیگ های با کیفیت و استاندارد اماده خدمات رسانی به شما سندبلاست کاران عزیز می باشد تا در کمترین زمان بهترین خدمات را ارائه دهد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دیگ های 320 کیلویی سند بلاست صنعت خلیج می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

320 کیلویی
320 کیلویی
320 کیلویی
320 کیلویی