دستگاه های سند بلاست 220 کیلویی

دیگ های 220 کیلویی سندبلاست صنعت خلیج از سایز های متوسط انواع دیگ های مختلف سندبلاست می باشد. این دیگ ها نسبت به حجمشان از شرایت بسیار خوبی بهره میبرند زیرا میزان فضای آن نسبت به دیگ های کوچک تر بیشتر است.

جا به جایی دستگاه های 220 کیلویی سندبلاست

جا به جایی دستگاه های 220 کیلویی سندبلاست صنعت خلیج نسبت به دیگ های 370 و 500 کیلویی راحت تر است. هر چند که به راحتی دستگاه های 50 و 80 کیلویی نیست ولی حجم آن چند برابر این دستگاه ها است و به سندبلاست کار این امکان را می دهد تا سطح بیشتری را نسبت به دستگاه های کوچکتر پوشش دهد.

موارد استفاده از دستگاه های 220 کیلویی سند بلاست

از دستگاه های سندبلاست در آماده کردن سطوح قطعات جهت انجام انواع آبکاریهای صنعتی و تزئینی یا رنگ، تمیز کاری انواع قالبهای صنعتی، زنگ زدایی، مات کاری و غیره استفاده می شود.

جنس دیگ های 220 کیلویی سندبلاست

دیگ های 220 کیلویی سند بلاست صنعت خلیج از ورق 5 میل مبارکه ساخته شده و مجهز به شیرآلات استاندارد و دارای دریچه فشار هوا و دریچه بازدید است تا در مصرف مواد ساینده بیشترین صرفه جویی کند و از ورود رطوبت به داخل کمپرسور جلوگیری شود.
دستگاه های 220 کیلویی سندبلاست صنعت خلیج در رنگ های متنوع و قیمتی مناسب نسبت به دیگر برند ها عرضه می شوند، این دستگاه ها بسیار با کیفیت، با دوام و مجهز به سوپاپ اطمینان است تا کار را برای شما سندبلاست کاران عزیز راحت تر و امن تر شود.
صنعت خلیج با بیش از 25 سال سابقه در فروش دستگاه های سندبلاست دارای مجوز های ISO 9001 کنترل کیفی – و پروانه های استاندارد تشویقی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد.
برای اطلاع از قیمت دستگاه های 220 کیلویی سندبلاست و مشاوره، میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

220 کیلویی
220 کیلویی
220 کیلویی
220 کیلویی