دستگاه های رنگ پاش 80 لیتری

دستگاه های رنگ پاش 80 لیتری صنعت خلیج، بزرگترین دستگاه رنگ پاش صنعت خلیج می باشد. این رنگ پاش به علت حجم زیادی که دارد بدون وقفه می توان سطح بیشتری را رنگ کند.80 کیلویی

ویژگی های دستگاه های رنگ پاش 80 لیتری

رنگ پاش به دو نوع دستی و اتوماتیک تقسیم می شود. که از مهمترین ویژگی های دستگاه های رنگ پاش امکان برنامه ریزی کردن برای رنگ کردن در شرایت مختلف است. در زمان استفاده از دستگاه های رنگ پاش دیگر به نیروی کار اضافه نیاز ندارید و کارتان را با سلیقه خودتان پیش می برید، عملیات رنگ پاشی با سرعت بیشتری پیش می رود و در زمان و هزینه ها نیز صرفه جویی می شود.

کاربرد دستگاه های رنگ پاش

رنگ پاش های صنعت خلیج با انواع رنگ ها سازگار است وبرای هر سطوحی مانند کشتی سازی، صنایع خودرو سازی، ساختمانی، صنعت نجاری، ساخت مبلمان، نقاشی خودرو، دکوراسیون داخلی، دارو سازی و صنایع هوا فضا مناسب می باشد و کار کردن با آن بسیار راحت است و نیاز شمارا بر طرف می کند.

80 کیلوییتجهیزات دستگاه رنگپاش 80 لیتری

این دستگاه مجهز به دستگاه فشار سنج، تنظیم کننده هوا، شیر اطمینان، سطل استنلس استیل با ظرفیت 80 لیتر، ایرموتور همزن تمام اتومات (میکسر اتوماتیک)، گیج نشانگر فشار هوا و 4 عدد چرخ گردان می باشد. دستگاه های صنعت خلیج کاملا بومی بوده و دارای 2 دریچه خروجی رنگ است تا کار را برای نقاشان راحت کند.

شرکت صنعت خلیج با تولید دستگاه های رنگپاش و ارائه خدمات ویژه خود از جمله فروش و تعمیرات و ارائه خدمات اورجینال و با کیفیت در زمینه دستگاه های رنگپاش، محصولات خود را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دستگاه های رنگ پاش 80 لیتری صنعت خلیج می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.