انواع دستگاه های رنگ پاش 60 لیتری

دستگاه های رنگ پاش 60 لیتری صنعت خلیج، از حجم بسیار خوبی برخوردار است و یکی از پرکاربرد ترین نوع دستگاه های رنگ پاش است که در رنگ های مختلف به دلخواه مشتری ارائه می شود.60 لیتری

رنگپاش دستی یا اتوماتیک

دستگاه های رنگپاش به صورت دستی و اتوماتیک وجود دارند که دستگاه های اتوماتیک (CNC) در شرکتهای تولیدی بخش مهم عملیات رنگپاشی را با سرعت و دقت بالاتری نسبت به روش غیر اتوماتیک (دستی ) انجام می دهند. و یک دستگاه رنگ پاش اتوماتیک فرآیند رنگپاشی را به صورت اتوماتیک اجرا می کند و هیچ گونه محدودیتی ندارد.

انواع رنگ پاش 60 لیتری

از انواع دستگاه های رنگ پاش می توان به دستی و اتوماتیک اشاره کرد، یک دستگاه رنگ پاش اتوماتیک فرآیند رنگ پاشی را به صورت اتوماتیک اجرا می کند، که دستگاه های اتوماتیک (CNC) در شرکتهای تولیدی بخش مهم عملیات رنگ پاشی را با سرعت و دقت بالاتری نسبت به روش غیر اتوماتیک (دستی) انجام می دهند. در فرایند رنگ پاشی اتو ماتیک هیچ گونه محدودیتی ندارد و در وقت و سرمایه شما صرفه جویی می شود.

تجهیزات دستگاه رنگپاش 60 لیتری

این دستگاه مجهز به دستگاه فشار سنج، تنظیم کننده هوا، شیر اطمینان، سطل استنلس استیل با ظرفیت 20 لیتر، ایرموتور همزن تمام اتومات (میکسر اتوماتیک)، گیج نشانگر فشار هوا و 4 عدد چرخ گردان می باشد. دستگاه های صنعت خلیج کاملا بومی بوده و دارای 2 دریچه خروجی رنگ است تا کار را برای نقاشان راحت کند.

شرکت صنعت خلیج با 25 سال سابقه در تولید دستگاه های رنگ پاش و ارائه خدمات ویژه خود از جمله فروش و تعمیرات و ارائه خدمات اورجینال و با کیفیت در زمینه دستگاه های رنگ پاش، محصولات خود را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

جهت دریافت اطلاعات درباره قیمت دستگاه های رنگ پاش 60 لیتری صنعت خلیج و مشاوره، با ما تماس بگیرید.