انواع دستگاه های رنگپاش 20 لیتری

دستگاه های رنگپاش 20 لیتری صنعت خلیج، کوچک ترین سایز دستگاه های رنگپاش می باشد. این دستگاه بسیار سبک بوده و جا به جایی آن راحت است. رنگپاش های صنعت خلیج در رنگ های مختلف ارائه می شوند.20 لیتری

تجهیزات دستگاه رنگپاش 20 لیتری

این دستگاه مجهز به دستگاه فشار سنج، تنظیم کننده هوا، شیر اطمینان، سطل استنلس استیل با ظرفیت 20 لیتر، ایرموتور همزن تمام اتومات (میکسر اتوماتیک)، گیج نشانگر فشار هوا و 4 عدد چرخ گردان می باشد. دستگاه های صنعت خلیج کاملا بومی بوده و دارای 2 دریچه خروجی رنگ است تا کار را برای نقاشان راحت کند.

رنگپاش دستی یا اتوماتیک

دستگاه های رنگپاش به صورت دستی و اتوماتیک وجود دارند که دستگاه های اتوماتیک (CNC) در شرکتهای تولیدی بخش مهم عملیات رنگپاشی را با سرعت و دقت بالاتری نسبت به روش غیر اتوماتیک (دستی ) انجام می دهند. و یک دستگاه رنگ پاش اتوماتیک فرآیند رنگپاشی را به صورت اتوماتیک اجرا می کند و هیچ گونه محدودیتی ندارد.

کاربرد دستگاه های رنگ پاش 20 لیتری صنعت خلیج

مخازن رنگ پاش صنعت خلیج می تواند با انواع رنگ ها، مایعات، انواع چسب با غلظت پایین و ژلاتین پر شوند که برای صنایع مختلف مانند کشتی سازی، دکوراسیون داخلی، ساختمانی، صنعت نجاری، ساخت مبلمان، نقاشی خودرو، صنایع خودرو سازی، دارو سازی و صنایع هوا فضا مناسب می باشد که با تجهیزات اسپری رنگ مانند پیستوله اتوماتیک یا پیستوله دستی برای انواع رنگ و مایعات با بالاترین کارایی و کیفیت ایده آل است.

شرکت صنعت خلیج با 25 سال سابقه در تولید دستگاه های رنگپاش و ارائه خدمات ویژه خود از جمله فروش و تعمیرات و ارائه خدمات اورجینال و با کیفیت در زمینه دستگاه های رنگپاش، محصولات خود را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

جهت اطلاع از قیمت رنگپاش 20 لیتری و مشاوره با ما تماس بگیرید.