سندبلاست

تمیز کردن سایشی چه برتری دارد که سایر روشهای تمیز کردن از آن استفاده نمی کنند؟

در کل سه دسته تمیزکاری گسترده وجود دارد که همه خدمات نظافت صنعتی یا حرفه ای از آنها استفاده می کنند:

تکنیک های مکانیکی: روش های ساینده مانند انفجار یا روش های ساینده مانند امواج اولتراسوند

تکنیک های حرارتی: عملیات حرارتی واکنشی که از دماهای بالاتر از 100 درجه سانتیگراد یا درمان های غیر واکنشی با آستانه های دمای پایین استفاده می کنند

روشهای شیمیایی: روشهای واکنشی مانند ترشی یا الکتروپولیش و روشهای غیر واکنشی مانند حلالهای آلی

تفاوت ها

در حالی که هر یک از این دسته ها کاربردهای منحصر به فرد خود را دارند ، پاک کننده های ساینده مکانیکی بهترین گزینه برای اکثر قطعات فلزی و مواد آلوده کننده سطح هستند. روش های انفجار ، انواع مختلف محیط های ساینده – مانند شن و ماسه ، گلوله های سیلیس یا حتی یخ خشک – را با سرعت زیاد در برابر قطعه کار پیش می برد تا آلاینده ها از سطح شل شده و کاملاً پاک شوند. ما تمیز کردن انفجار را توصیه می کنیم زیرا می تواند بدون آسیب رساندن به فلز زیرین ، آلودگی ها را از روی سطوح فلزی پاک کند. افراد حرفه ای همچنین می توانند به سرعت به هر سانت سطح مواد ، حتی گوشه ها و طرح های پیچیده را نیز تمیز کنند.

خدمات انفجار می تواند پوشش های قدیمی ، جرم ها ، زنگ زدگی ، آهک و تجمع قالب را از بین ببرد. حتی می تواند مواد شیمیایی و یخ زدگی را از سطح شیشه پاک کند. این بسیار موثرتر از روش های تمیز کردن شیمیایی است که باید به طور خاص برای مطابقت با آلودگی های سطح قطعه کار انتخاب شود. همچنین تمیز کردن سریع و بدون خطر تغییر یا آسیب رساندن به خود فلز از طریق حرارت ، تیمارهای شیمیایی یا صدمات ناشی از ضربه را تضمین می کند.

با این حال ، مواد پاک کننده ساینده زیادی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. سندبلاست یک انتخاب مطمئن و مثر است.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *