آیا سندبلاست فلزی روش تمیزکاری مناسبی پروژه بعدی شماست؟

اهمیت سندبلاست

آیا برای پروژه بعدی ترمیم فلز ، سندبلاست فلزی در نظر گرفته اید؟ هر پروژه مرمت خوب با تمیز کردن و ارزیابی شروع می شود. فرایند تمیز کردن از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا به مهر و موم های جدید، رنگ ها و پوشش های پودری سطح بسیار خوبی برای اتصال می دهد. فرایند تمیز کردن موثر Ab باید گرد و غبار، روغن و گریس، خوردگی و اکسیداسیون سطح را حذف کند.

استاندارد های تمیز کردن با سندبلاست

فرایندهای سندبلاستت حتی می تواند درزگیر یا روکش قدیمی را که از قطعات فلزی قدیمی محافظت می کند، از بین ببرد. مهم است که هر ترمیم سطح به جای اینکه آن را روی یک لایه رنگ فرسوده یا مواد شیمیایی ثابت کند، به فلز اصلی برسد. ASTM International استانداردهای ثابت تمیزی را دارد که قطعات صنعتی برای تمیز کردن سطح حساس مانند آبکاری باید رعایت کنند. بنابراین، خواه به عنوان بخشی از فرآیند بازسازی اتومبیل عتیقه خود نیاز دارید تا بدنه یا قطعات زنگ زده را تمیز کنید، تمیزی یک امر ضروری است.

تشخیص تمیز بودن جسم مورد نظر

چگونه می توان تشخیص داد که قطعه ای واقعا تمیز است؟ سطوح کثیف یا ریز باعث ایجاد آب در مناطقی از سطح یک جز می شود (و در این نقاط اغلب می توانید نشانه های بیشتری از خوردگی پیدا کنید). مواد شیمیایی آبگریز مانند گریس و روغن باعث می شود که دانه آب بالا برود و از سطح آن عبور کند. سطوح تمیز و رضایت بخش می توانند یک صفحه آب پایدار را نگه دارند، حتی هنگام تمایس با محیط خاص. روش صحیحی را انتخاب کنید تا قطعات فلزی شما قبل از انتقال به روکش زنی و تغیرات، این آزمایش را پشت سر بگذارند.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *